Ubera Praca Bydgoszcz

Zacznij pracę jako kierowca Uber w Bydgoszczy – na jasnych warunkach. Ty sam decydujesz kiedy i ile pracujesz. 

Zostań kierowcą Ubera w Bydgoszczy!

Z pomocą Natviol możesz zostać kierowcą Ubera na terenie Bydgoszczy. Postaw na doświadczonego i sprawdzonego partnera w zakresie floty i rozliczeń. My zajmujemy się formalnościami a Ty zarabiasz!

Bez działalności gospodarczej

Nie ma konieczności prowadzenia biznesu, z powodzeniem zajmiemy się Twoją księgowością.

Elastyczny czas pracy

Sam planuj swoją pracę i decyduj o godzinach pracy. Bez szefa i sztywnych zasad.

Wsparcie i kontakt

Zapewniamy Ci indywidualne wsparcie przez wiele kanałów komunikacji. Wybierz dogodny dla Ciebie sposób.

Wyślij zgłoszenie

Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Przychody z aplikacji Uber i innych uwzględniamy na podstawie umów o zlecenie oraz umów B2B. Ty decydujesz o czasie płatności.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Oferujemy pomoc w legalizacji pobytu oraz pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Zajmujemy się wynajmem samochodów i sprzętu spełniającego wymagania Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Oferujemy usługi serwisowe samochodów, w tym ciągłą obsługę techniczną pojazdów. Zajmujemy się naprawami blacharskimi lub mechanicznymi.

Praca Uber Bydgoszcz - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych zasadach

Sam sobie jesteś szefem. Do aplikacji logujesz się kiedy chcesz. Jeździsz w wolnym czasie.

Co tydzień wypłata na Twoim koncie

Oferujemy cotygodniowe rozliczenia. Współpracując z Uberem, masz dodatkowy tygodniowy dochód. Nasi partnerzy cieszą się zarobkami na poziomie kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych tygodniowo. W miesiącu możesz zaroić nawet 10 000 PLN miesięcznie!

Możliwość poznania ludzi i miasta Bydgoszcz

Aplikacja Uber daje Ci możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, poznawania ludzi i jednocześnie pracy w dużym, atrakcyjnym i interesującym mieście.

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

Jeśli polecasz nas innym kurierom lub kierowcom, otrzymasz darmowe rozliczenie jako bonus. Osoba, która skorzysta z Twojej rekomendacji ma możliwość rozliczenia za połowę ceny.

Warto przeczytać

Jak zostać kurierem Wolt?

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej ani inwestować we własny sprzęt. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, smartfon, konto bankowe i chęci do pracy. W tym artykule dowiesz się, jakie są wymagania dla dostawców Wolt, jak wygląda proces rekrutacji i co

Czytaj więcej »
dostawca jedzenia

Praca jako dostawca jedzenia – co warto wiedzieć?

Praca jako dostawca jedzenia staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia, szczególnie wśród młodych ludzi. Elastyczne godziny pracy, możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i brak konieczności posiadania specjalistycznych kwalifikacji to tylko niektóre z zalet tego zajęcia. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy

Czytaj więcej »

Uber Praca Bydgoszcz - własne zasady pracy

Praca Uber Bydgoszcz

Aby zostać kierowcą Ubera, musisz spełnić określone wymagania. Wymaganiem wstępnym jest wiek – musisz mieć co najmniej 21 lat i aktualne prawo jazdy. Kolejnym kryterium, które musisz spełnić, jest dostęp do samochodu, który musi spełniać wymogi zgodnie z polityką Ubera – odpowiedni stan techniczny i wiek auta. Musisz również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Uber i przejść proces weryfikacji. Po pomyślnie zakończonym etapie kwalifikacyjnym możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Bydgoszczy.

Wybierając pracę jako kierowca Ubera w Bydgoszczy, stawiasz na dobry zarobek oraz elastyczność pracy. Wszystko czego potrzebujesz to dobre zorganizowanie pracy, zaangażowanie oraz troskę o dobre relacje z klientami – a sukces jako kierowca Ubera gwarantowany jest. Pracując jako kierowca Ubera w Bydgoszczy zdobywasz nowe możliwości, podnosząc swoje zarobki oraz rozwijając się osobiście. Dzięki Natviol działasz według własnego grafika korzystając ze swojego samochodu lub wynajmując od nas jako parnera flotowego. 

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z