Praca Uber Gdańsk

Zarabiaj jako kierowca Ubera na terenie Gdańska. Stań się jednym z kierowców Ubera dzięki Natviol i pracuj kiedy chcesz!

Zostań kierowcą Uber w Gdańsku!

Z Natviol możesz zostać kierowcą Ubera. Zapewniamy pomoc na każdym etapie pracy. Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym partnerem floty oraz rozliczeń. Zarabiasz pieniądze, a my zajmujemy się formalnościami!

Bez działalności gospodarczej

Nie ma konieczności posiadania firmy, zajmiemy się skutecznie prowadzeniem Twojej księgowości.

Elastyczny czas pracy

Zaplanuj swoją pracę samodzielnie i zdecyduj o godzinach pracy. Bez szefa oraz sztywnych zasad.

Wsparcie i kontakt

Liczy się dla nas indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy wiele kanałów komunikacji, dzięki czemu bardzo łatwo jest się z nami skontaktować.

Wyślij zgłoszenie

Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Rozliczamy się z przychodów z Ubera i innych aplikacji na podstawie umowy o świadczenie usług oraz umów B2B. Ty decydujesz o czasie płatności.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Oferujemy pomoc w procesie legalizacji pobytu i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Jesteśmy zaangażowani w wynajem samochodów i sprzętu spełniającego wymagania Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Oferujemy usługi serwisowe samochodów, które obejmują ciągłe techniczne wsparcie pojazdów. Specjalizujemy się w naprawach blacharskich oraz mechanicznych.

Uber Gdańsk - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych zasadach

Jesteś własnym szefem. Logujesz się do aplikacji, kiedy masz czas. Jeździsz w wolnym czasie.

Co tydzień wypłata na Twoim koncie

Oferujemy cotygodniowe rozliczenia. Działając z Uberem, masz dodatkowy tygodniowy przychód. Nasi klienci cieszą się zarobkami sięgającymi kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych tygodniowo. Zdarzają się przypadki, gdy klient zarabia nawet 10 000 PLN miesięcznie!

Możliwość poznania ludzi i Gdańska

Aplikacja Uber daje ci możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, poznawania nowych ludzi i jednocześnie pracy w dużym, atrakcyjnym mieście jakim jest Gdańsk.

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

Jeśli polecisz nas innym kurierom lub kierowcom – otrzymasz darmowe rozliczenie jako bonus. Osoba, która skorzystała z Twojej rekomendacji, ma możliwość rozliczenia za połowę ceny.

Warto przeczytać

Ile zarabia kierowca Bolt?

Bolt to jedna z najpopularniejszych platform transportu osobowego na świecie. Działa w wielu krajach i oferuje zarówno usługi taksówkowe, jak i przewóz osób prywatnych. Wprowadzenie Bolt na rynek transportu spowodowało prawdziwą rewolucję, umożliwiając kierowcom zarabianie na własnych warunkach. W tym

Czytaj więcej »

Uber – co jest jest i jak działa?

Uber to firma, która od momentu swojego powstania w 2009 roku zrewolucjonizowała branżę transportową. W ciągu niespełna dekady stała się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw na świecie. W tym wpisie przyjrzymy się historii i rozwojowi Ubera, zrozumiemy, czym

Czytaj więcej »

Praca Uber Gdańsk - własne zasady pracy

Praca Uber Gdańsk

Aby zostać kierowcą Ubera, musisz spełnić określone wymagania. Wymaganiem wstępnym jest wiek – musisz mieć co najmniej 21 lat i aktualne prawo jazdy. Kolejnym kryterium, które musisz spełnić, jest dostęp do samochodu, który musi spełniać wymogi zgodnie z polityką Ubera – odpowiednie warunki techniczne i wiek auta. Musisz również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Ubera i przejść proces weryfikacji. Po pomyślnym ukończeniu całego etapu kwalifikacyjnego możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Gdańsku.

Decydując się na pracę jako kierowca Ubera w Gdańsku, stawiasz na dobrą zarobków i elastyczność pracy. Wszystko czego potrzebujesz to dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz troska o dobre relacje z klientami – a twój sukces jako kierowcy Ubera jest gwarantowany. Pracując jako kierowca Ubera w Gdańsku, zyskujesz nowe możliwości, podnosisz swoje zarobki oraz rozwijasz siebie zawodowo. Działając poprzez Natviol działasz według własnego harmonogramu korzystając ze swojego samochodu lub wynajmując od partnerów flotowych Możesz także skorzystać z usługi UberEATS zajmującej się dostarczeniem jedzenia Otrzymujesz również bonusy za polecanie nowych kierowców lub premie za ukończony określoną liczbę przejazdów w określonym czasie.

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z