Praca Uber Gdańsk

Zarabiaj jako kierowca Ubera na terenie Gdańska. Stań się jednym z kierowców Ubera dzięki Natviol i pracuj kiedy chcesz!

Zostań kierowcą Uber w Gdańsku!

Z Natviol możesz zostać kierowcą Ubera. Zapewniamy pomoc na każdym etapie pracy. Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym partnerem floty oraz rozliczeń. Zarabiasz pieniądze, a my zajmujemy się formalnościami!

Bez działalności gospodarczej

Nie ma konieczności posiadania firmy, zajmiemy się skutecznie prowadzeniem Twojej księgowości.

Elastyczny czas pracy

Zaplanuj swoją pracę samodzielnie i zdecyduj o godzinach pracy. Bez szefa oraz sztywnych zasad.

Wsparcie i kontakt

Liczy się dla nas indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy wiele kanałów komunikacji, dzięki czemu bardzo łatwo jest się z nami skontaktować.

Wyślij zgłoszenie

Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Rozliczamy się z przychodów z Ubera i innych aplikacji na podstawie umowy o świadczenie usług oraz umów B2B. Ty decydujesz o czasie płatności.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Oferujemy pomoc w procesie legalizacji pobytu i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Jesteśmy zaangażowani w wynajem samochodów i sprzętu spełniającego wymagania Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Oferujemy usługi serwisowe samochodów, które obejmują ciągłe techniczne wsparcie pojazdów. Specjalizujemy się w naprawach blacharskich oraz mechanicznych.

Uber Gdańsk - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych zasadach

Jesteś własnym szefem. Logujesz się do aplikacji, kiedy masz czas. Jeździsz w wolnym czasie.

Co tydzień wypłata na Twoim koncie

Oferujemy cotygodniowe rozliczenia. Działając z Uberem, masz dodatkowy tygodniowy przychód. Nasi klienci cieszą się zarobkami sięgającymi kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych tygodniowo. Zdarzają się przypadki, gdy klient zarabia nawet 10 000 PLN miesięcznie!

Możliwość poznania ludzi i Gdańska

Aplikacja Uber daje ci możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, poznawania nowych ludzi i jednocześnie pracy w dużym, atrakcyjnym mieście jakim jest Gdańsk.

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

Jeśli polecisz nas innym kurierom lub kierowcom – otrzymasz darmowe rozliczenie jako bonus. Osoba, która skorzystała z Twojej rekomendacji, ma możliwość rozliczenia za połowę ceny.

Warto przeczytać

Jak zostać kurierem Wolt?

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej ani inwestować we własny sprzęt. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, smartfon, konto bankowe i chęci do pracy. W tym artykule dowiesz się, jakie są wymagania dla dostawców Wolt, jak wygląda proces rekrutacji i co

Czytaj więcej »
dostawca jedzenia

Praca jako dostawca jedzenia – co warto wiedzieć?

Praca jako dostawca jedzenia staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia, szczególnie wśród młodych ludzi. Elastyczne godziny pracy, możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i brak konieczności posiadania specjalistycznych kwalifikacji to tylko niektóre z zalet tego zajęcia. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy

Czytaj więcej »

Praca Uber Gdańsk - własne zasady pracy

Praca Uber Gdańsk

Aby zostać kierowcą Ubera, musisz spełnić określone wymagania. Wymaganiem wstępnym jest wiek – musisz mieć co najmniej 21 lat i aktualne prawo jazdy. Kolejnym kryterium, które musisz spełnić, jest dostęp do samochodu, który musi spełniać wymogi zgodnie z polityką Ubera – odpowiednie warunki techniczne i wiek auta. Musisz również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Ubera i przejść proces weryfikacji. Po pomyślnym ukończeniu całego etapu kwalifikacyjnego możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Gdańsku.

Decydując się na pracę jako kierowca Ubera w Gdańsku, stawiasz na dobrą zarobków i elastyczność pracy. Wszystko czego potrzebujesz to dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz troska o dobre relacje z klientami – a twój sukces jako kierowcy Ubera jest gwarantowany. Pracując jako kierowca Ubera w Gdańsku, zyskujesz nowe możliwości, podnosisz swoje zarobki oraz rozwijasz siebie zawodowo. Działając poprzez Natviol działasz według własnego harmonogramu korzystając ze swojego samochodu lub wynajmując od partnerów flotowych Możesz także skorzystać z usługi UberEATS zajmującej się dostarczeniem jedzenia Otrzymujesz również bonusy za polecanie nowych kierowców lub premie za ukończony określoną liczbę przejazdów w określonym czasie.

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z