Praca Uber Kraków

Zarabiaj jako kierowca Ubera w Krakowie. Rozpocznij współpracę z Natviol i sam decyduj kiedy pracujesz!

 

 

Zostań kierowcą Ubera w Krakowie!

Dzięki współpracy z Natviol możesz dołączyć do grona kierowców Ubera. Jako doświadczony i zaufany partner rozliczeniowy gwarantujemy wsparcie i pomoc na każdym etapie pracy. Dbamy o wszelkie formalności, podczas gdy Ty zarabiasz!

Bez działalności gospodarczej

Nie musisz zakładać działalność gospodarczą. Możesz spokojnie powierzyć nam swoją księgowość.

Dogodny czas pracy

Sam decydujez kiedy rozpoczynasz pracę i kiedy kończysz. Jesteś menagerem na własnym terenie.

Wsparcie i kontakt

Współpraca z Natviol to czysta przyjemność. Oferujemy wiele kanałów komunikacji.

Wyślij zgłoszenie

Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Rozliczamy przychody z Ubera i innych aplikacji na podstawie umowy o zlecenie oraz umów typu B2B. Ty decydujesz o terminie płatności.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Oferujemy pomoc w procesie legalizacji pobytu i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Zajmujemy się wynajmem samochodów i sprzętu, który spełniaja wymagania Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Oferujemy usługi serwisowe samochodów, w tym ciągłe techniczne utrzymanie pojazdów. Zajmujemy się naprawami blacharskimi lub mechanicznymi.

Uber Kraków - dlaczego warto z nami pracować?

Praca na własnych warunkach

Jesteś swoim własnym szefem. Logujesz się do aplikacji, kiedy masz czas. Jeździsz w dogodnym dla siebie czasie.

Co tydzień wypłata na konto

Oferujemy rozliczenia tygodniowe. Współpracując z Uberem, masz dodatkowe dochody co tydzień. Nasi klienci cieszą się zarobkami sięgającymi kilkuset lub nawet kilku tysięcy złotych na tydzień. Zdarzają się przypadki, gdy klient zarabia nawet 10 000 PLN miesięcznie!

Możliwość poznania ludzi i Krakowa

Dzięki aplikacji Uber masz możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, poznawania nowych osób i jednocześnie pracy w dużym, atrakcyjnym i interesującym mieście.

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

Polecając nas innym kurierom lub kierowcom, otrzymasz darmowe rozliczenie jako bonus. Osoba, która skorzysta z Twojej rekomendacji, ma możliwość rozliczenia za połowę ceny.

Warto przeczytać

Jak zostać kurierem Wolt?

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej ani inwestować we własny sprzęt. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, smartfon, konto bankowe i chęci do pracy. W tym artykule dowiesz się, jakie są wymagania dla dostawców Wolt, jak wygląda proces rekrutacji i co

Czytaj więcej »
dostawca jedzenia

Praca jako dostawca jedzenia – co warto wiedzieć?

Praca jako dostawca jedzenia staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia, szczególnie wśród młodych ludzi. Elastyczne godziny pracy, możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i brak konieczności posiadania specjalistycznych kwalifikacji to tylko niektóre z zalet tego zajęcia. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy

Czytaj więcej »

Praca Uber Kraków - własne zasady pracy

Praca Uber Kraków

Kierowca Ubera musi spełnić określone wymagania. Warunkiem wstępnym jest wiek – musisz mieć co najmniej 21 lat i posiadać aktualne prawo jazdy. Innym kryterium, które musisz spełnić, jest dostęp do samochodu, który powinien odpowiadać wymogom według polityki Ubera – odpowiednie techniczne warunki oraz wiek pojazdu. Musisz również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Ubera i przejść proces weryfikacji. Po pomyślnym ukończeniu całego etapu kwalifikacyjnego możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Krakowie.

Decydując się na pracę jako kierowca Ubera w Krakowie, stawiasz na dobre zarobki i elastyczność pracy. Wszystko czego potrzebujesz to dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz troska o dobre relacje z klientami – a sukces jako kierowca Ubera gwarantowany. Pracując jako kierowca Ubera w Krakowie zyskujesz nowe możliwości, podnosisz swoje zarobki oraz rozwijasz się zawodowo. Działając przez Natviol działasz według własnego harmonogramu korzystając ze swojego samochodu lub wynajmując od partnerów flotowych. Możesz także skorzystać z usługi UberEATS zajmującej się dostarczaniem jedzenia czy zdobywać bonusy za polecanie nowych kierowców lub za osiągnięcie określonej liczby przejazdów w określonym czasie.

 

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z