Uber Praca Łódź

Zarabiaj jako kierowca Ubera w Łodzi. Dołącz do grona zadowolonych kierowców Ubera dzięki Natviol i zarabiaj kiedy tylko masz ochotę!

Zostań kierowcą Ubera w Łodzi!

Dzięki Natviol możesz z powodzeniem zarabiać jako kierowca Ubera. Gwarantujemy pomoc na każdym etapie pracy. Jesteśmy zaufanym i pewnym partnerem flotowym i rozliczeniowym. Kiedy Ty zarabiasz pieniądze, my dbamy o wszelkie formalności!

Bez działalności gospodarczej

Nie musisz zakładać firmy. To my zajmiemy się Twoją księgowością i rozliczaniem przychodów.

Elastyczny czas pracy

Zaplanuj swoją pracę samodzielnie i zdecyduj o godzinach pracy. Bez szefa i sztywnych zasad.

Wsparcie i kontakt

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zapewnimy Ci niezbędne wsparcie przed rozpoczęciem pracy oraz już w trakcie pracy.

Wyślij zgłoszenie

Prca Uber Łódź - Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Przychody z Ubera i innych aplikacji są uwzględniane na podstawie umowy o zlecenie oraz umów B2B. Ty decydujesz o czasie dokonania płatności.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Oferujemy pomoc w zakresie legalizacji zamieszkania i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Jesteśmy zaangażowani w wynajem samochodów i sprzętu, który spełnia wymagania Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Prowadzimy serwisowanie samochodów, w tym bieżący serwis techniczny aut. Zajmujemy się naprawami blacharskimi czy mechanicznymi.

Uber Praca Łódź - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych zasadach

Jesteś swoim własnym szefem. Logujesz się do aplikacji, gdy masz czas. Jeździsz w wolnym czasie.

Co tydzień wypłata na Twoim koncie

Oferujemy cotygodniowe rozliczenia. Współpracując z Uberem, masz dodatkowy tygodniowy dochód. Nasi klienci cieszą się zarobkami na poziomie kilkuset lub nawet kilku tysięcy złotych tygodniowo. Miesięczne zarobki w Łodzi dochodzą do 10 000 zł!

Możliwość poznania ludzi i miasta Łódź

Dzięki aplikacji Uber masz szansę zarabiać dobrze, poznawać nowych ludzi i jednocześnie pracować w dużym, atrakcyjnym i interesującym mieście jakim jest Łódź

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

Jeśli polecisz nas innym kurierom lub kierowcom – otrzymasz darmowe rozliczenie jako bonus. Osoba, która skorzysta z twojej rekomendacji, ma możliwość rozliczenia za połowę ceny.

Warto przeczytać

Jak zostać kurierem Wolt?

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej ani inwestować we własny sprzęt. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, smartfon, konto bankowe i chęci do pracy. W tym artykule dowiesz się, jakie są wymagania dla dostawców Wolt, jak wygląda proces rekrutacji i co

Czytaj więcej »
dostawca jedzenia

Praca jako dostawca jedzenia – co warto wiedzieć?

Praca jako dostawca jedzenia staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia, szczególnie wśród młodych ludzi. Elastyczne godziny pracy, możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i brak konieczności posiadania specjalistycznych kwalifikacji to tylko niektóre z zalet tego zajęcia. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy

Czytaj więcej »

Uber Praca Łódź - własne zasady pracy

Praca Uber Łódź

Aby zostać kierowcą Ubera, musisz spełnić określone wymagania. Wymóg dotyczy wieku – musisz mieć co najmniej 21 lat i posiadać aktualne prawo jazdy. Kolejnym kryterium, które musisz spełnić, jest dostęp do samochodu, który musi spełniać wymogi zgodnie z polityką Ubera – odpowiednie warunki techniczne i wiek auta. Musisz również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Uber oraz przejść proces weryfikacji. Po pomyślnym ukończeniu całego etapu kwalifikacyjnego możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Łodzi.

Decydując się na pracę jako kierowca Ubera w Łodzi, stawiasz na dobre zarobki i elastyczność pracy. Wszystko czego potrzebujesz to dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz troska o dobre relacje z klientami – a sukces jako kierowca Ubera gwarantowany jest. Pracując jako kierowca Ubera w Łodzi zyskujesz nowe możliwości, podnosisz swoje zarobki oraz doskonalisz siebie. Dzięki Natviol działasz według własnego harmonogramu korzystając ze swojego samochodu lub wynajmując go od partnera flotowego. Możesz również skorzystać z usługi UberEATS zajmującej się dostarczaniem jedzenia oraz otrzymywać premie polecające za polecenie nowych kierowców lub bonusy za wykonanie określonej liczby kursów w określonym czasie

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z