Uber Praca Łódź

Zarabiaj jako kierowca Ubera w Łodzi. Dołącz do grona zadowolonych kierowców Ubera dzięki Natviol i zarabiaj kiedy tylko masz ochotę!

Zostań kierowcą Ubera w Łodzi!

Dzięki Natviol możesz z powodzeniem zarabiać jako kierowca Ubera. Gwarantujemy pomoc na każdym etapie pracy. Jesteśmy zaufanym i pewnym partnerem flotowym i rozliczeniowym. Kiedy Ty zarabiasz pieniądze, my dbamy o wszelkie formalności!

Bez działalności gospodarczej

Nie musisz zakładać firmy. To my zajmiemy się Twoją księgowością i rozliczaniem przychodów.

Elastyczny czas pracy

Zaplanuj swoją pracę samodzielnie i zdecyduj o godzinach pracy. Bez szefa i sztywnych zasad.

Wsparcie i kontakt

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zapewnimy Ci niezbędne wsparcie przed rozpoczęciem pracy oraz już w trakcie pracy.

Wyślij zgłoszenie

Prca Uber Łódź - Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Przychody z Ubera i innych aplikacji są uwzględniane na podstawie umowy o zlecenie oraz umów B2B. Ty decydujesz o czasie dokonania płatności.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Oferujemy pomoc w zakresie legalizacji zamieszkania i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Jesteśmy zaangażowani w wynajem samochodów i sprzętu, który spełnia wymagania Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Prowadzimy serwisowanie samochodów, w tym bieżący serwis techniczny aut. Zajmujemy się naprawami blacharskimi czy mechanicznymi.

Uber Praca Łódź - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych zasadach

Jesteś swoim własnym szefem. Logujesz się do aplikacji, gdy masz czas. Jeździsz w wolnym czasie.

Co tydzień wypłata na Twoim koncie

Oferujemy cotygodniowe rozliczenia. Współpracując z Uberem, masz dodatkowy tygodniowy dochód. Nasi klienci cieszą się zarobkami na poziomie kilkuset lub nawet kilku tysięcy złotych tygodniowo. Miesięczne zarobki w Łodzi dochodzą do 10 000 zł!

Możliwość poznania ludzi i miasta Łódź

Dzięki aplikacji Uber masz szansę zarabiać dobrze, poznawać nowych ludzi i jednocześnie pracować w dużym, atrakcyjnym i interesującym mieście jakim jest Łódź

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

Jeśli polecisz nas innym kurierom lub kierowcom – otrzymasz darmowe rozliczenie jako bonus. Osoba, która skorzysta z twojej rekomendacji, ma możliwość rozliczenia za połowę ceny.

Warto przeczytać

Ile zarabia kierowca Bolt?

Bolt to jedna z najpopularniejszych platform transportu osobowego na świecie. Działa w wielu krajach i oferuje zarówno usługi taksówkowe, jak i przewóz osób prywatnych. Wprowadzenie Bolt na rynek transportu spowodowało prawdziwą rewolucję, umożliwiając kierowcom zarabianie na własnych warunkach. W tym

Czytaj więcej »

Uber – co jest jest i jak działa?

Uber to firma, która od momentu swojego powstania w 2009 roku zrewolucjonizowała branżę transportową. W ciągu niespełna dekady stała się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw na świecie. W tym wpisie przyjrzymy się historii i rozwojowi Ubera, zrozumiemy, czym

Czytaj więcej »

Uber Praca Łódź - własne zasady pracy

Praca Uber Łódź

Aby zostać kierowcą Ubera, musisz spełnić określone wymagania. Wymóg dotyczy wieku – musisz mieć co najmniej 21 lat i posiadać aktualne prawo jazdy. Kolejnym kryterium, które musisz spełnić, jest dostęp do samochodu, który musi spełniać wymogi zgodnie z polityką Ubera – odpowiednie warunki techniczne i wiek auta. Musisz również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Uber oraz przejść proces weryfikacji. Po pomyślnym ukończeniu całego etapu kwalifikacyjnego możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Łodzi.

Decydując się na pracę jako kierowca Ubera w Łodzi, stawiasz na dobre zarobki i elastyczność pracy. Wszystko czego potrzebujesz to dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz troska o dobre relacje z klientami – a sukces jako kierowca Ubera gwarantowany jest. Pracując jako kierowca Ubera w Łodzi zyskujesz nowe możliwości, podnosisz swoje zarobki oraz doskonalisz siebie. Dzięki Natviol działasz według własnego harmonogramu korzystając ze swojego samochodu lub wynajmując go od partnera flotowego. Możesz również skorzystać z usługi UberEATS zajmującej się dostarczaniem jedzenia oraz otrzymywać premie polecające za polecenie nowych kierowców lub bonusy za wykonanie określonej liczby kursów w określonym czasie

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z