Praca Uber Poznań

Zostań kierowcą Ubera w Poznaniu. Zarabiaj kiedy chcesz z Natviol. Dołącz do grona zadowolonych kierowców.

 

Zostań kierowcą Uber w Poznaniu!

Firma Natviol daje Ci możliowość zostać kierowcą Ubera. Zapewnia pomoc na każdym etapie pracy. Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym partnerem floty i rozliczeń. Kiedy Ty zarabiasz pieniądze, my dbamy o Twoje formalności.

Bez działalności gospodarczej

Nie wymagamy posiadania działalności gospodarczej, zajmiemy się skutecznie prowadzeniem twojej księgowości.

Elastyczne godziny pracy

Zaplanuj swoją pracę samodzielnie i zdecyduj o godzinach pracy. Bez szefa i sztywnych norm.

Wsparcie i kontakt

Indywidualne podejście do każdego klienta jest dla nas kluczowe. Oferujemy wiele kanałów komunikacji, dzięki czemu bardzo łatwo jest się z nami skontaktować.

Wyślij zgłoszenie

Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Przychody związane z Uberem i innymi aplikacjami są rozliczane na podstawie umów zlecenie i B2B. Termin płatności sam ustalasz.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Oferujemy pomoc w procesie legalizacji pobytu i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Specjalizujemy się w wynajmie samochodów i sprzętu spełniającego wymagania Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Oferujemy usługi serwisowe samochodów, w tym ciągłą obsługę techniczną pojazdów. Zajmujemy się naprawami blacharskimi lub mechanicznymi.

Uber Poznań - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych warunkach

Sam sobie jesteś szefem. Do aplikacji logujesz się kiedy masz czas. Jeździsz w wolnym czasie.

Wypłata na Twoim koncie co tydzień

Oferujemy tygodniowe rozliczenia. Współpracując z Uberem, masz dodatkowe tygodniowe dochody. Nasi klienci cieszą się zarobkami wynoszącymi kilkaset lub nawet kilka tysięcy złotych tygodniowo. Zdarzają się przypadki, gdy klient zarabia nawet 10 000 PLN miesięcznie!

Możliwość poznania ludzi i Poznania

Dzięki aplikacji Uber masz możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, poznawania nowych ludzi i jednocześnie pracy w dużym, atrakcyjnym i interesującym mieście.

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj dodatkowe pieniądze!

Jeśli polecisz nas innym kurierom lub kierowcom – otrzymasz darmowe rozliczenie jako bonus. Osoba, która skorzysta z Twojej rekomendacji, ma możliwość rozliczenia za połowę ceny.

Warto przeczytać

Jak zostać kurierem Wolt?

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej ani inwestować we własny sprzęt. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, smartfon, konto bankowe i chęci do pracy. W tym artykule dowiesz się, jakie są wymagania dla dostawców Wolt, jak wygląda proces rekrutacji i co

Czytaj więcej »
dostawca jedzenia

Praca jako dostawca jedzenia – co warto wiedzieć?

Praca jako dostawca jedzenia staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia, szczególnie wśród młodych ludzi. Elastyczne godziny pracy, możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i brak konieczności posiadania specjalistycznych kwalifikacji to tylko niektóre z zalet tego zajęcia. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy

Czytaj więcej »

Praca Uber Poznań - własne zasady pracy

Praca Uber Poznań

Aby zostać kierowcą Ubera, musisz spełnić określone wymagania. Wymóg dotyczy wieku – musisz mieć co najmniej 21 lat i ważne prawo jazdy. Innym kryterium, które musisz spełnić, jest dostęp do samochodu, który musi spełniać wymagania zgodnie z polityką Ubera – odpowiednie techniczne stan i wiek pojazdu. Musisz także zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Ubera i przejść proces weryfikacji. Po pomyślnie ukończonym etapie kwalifikacyjnym możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Poznaniu.

Wybierając pracę jako kierowca Ubera w Poznaniu, stawiasz na dobre zarobki i elastyczność pracy. Wszystko czego potrzebujesz to dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz troska o dobre relacje z klientami – a sukces jako kierowcy Ubera gwarantowany jest. Pracując jako kierowca Ubera w Poznaniu zdobywasz nowe możliwości, podnosisz zarobki oraz rozwijasz się zawodowo. Przez Natviol działasz według własnego harmonogramu korzystając ze swojego własnego samochodu lub wynajmując od partnerów floty. Możesz również skorzystać z usługi UberEATS zajmującej się dostarczeniem jedzenia oraz otrzymywać bonusy za polecanie nowych kierowców lub za wykonanie określonej liczby kursów w określonym czasie.

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z