Praca Uber Warszawa

Pracuj jako kierowca Uber w Warszawie. Dołącz do grona kierowców Ubera dzięki Natviol i zarabiaj kiedy chcesz!

Zostań kierowcą Uber w Warszawie!

Dzięki Natviol możesz zostać kierowcą Ubera. Zapewniamy pomoc na każdym etapie pracy. Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym partnerem flotowym i rozliczeniowym. Ty zarabiasz pieniądze a my zajmujemy się formalnościami!

Bez działalności gospodarczej

Nie ma obowiązku posiadania działalności gospodarczej, my z powodzeniem zadbamy o Twoją księgowość.

Elastyczny czas pracy

Sam planuj swoją pracę i decyduj o godzinach pracy. Bez szefa i sztywnych zasad.

Wsparcie i kontakt

Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy wiele kanałów komunikacji, dzięki czemu kontakt z nami jest bardzo łatwy.

Wyślij zgłoszenie

Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Rozliczamy przychody z Uber i innych aplikacji w oparciu o umowę zlecenie oraz umowy B2B. Ty decydujesz o terminie wypłaty.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Udzielamy pomocy w sprawie legalizacji pobytu i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Zajmujemy się wynajmem aut i sprzętów które odpowiadają wymogom Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Prowadzimy serwisowanie samochodów, w tym bieżący serwis techniczny aut. Zajmujemy się naprawami blacharskimi czy mechanicznymi.

Uber Warszawa - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych zasadach

Sam sobie jesteś szefem. Do aplikacji logujesz się kiedy masz czas. Jeździsz w wolnym czasie.

Co tydzień wypłata na Twoim koncie

Zapewniamy cotygodniowe rozliczenia. Dzięki pracy z Uberem masz dodatkowy, cotygodniowy przychód. Nasi klienci cieszą się zarobkami rzędu kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych tygodniowo. Są przypadki kiedy klient zarabia nawet 10 000 zł miesięcznie!

Możliwość poznania ludzi i Warszawy

Aplikacja Uber daje możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, poznawania nowych ludzi a przy tym pracy w dużym, atrakcyjnym i ciekawym mieście.

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

Jeśli polecisz nas innym kurierom lub kierowcom – dostajesz w bonusie darmowe rozliczenie. Osoba która posłużyła się Twoją rekomendacją, ma możliwość rozliczyć się za połowę ceny. 

Warto przeczytać

Jak zostać kurierem Wolt?

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej ani inwestować we własny sprzęt. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, smartfon, konto bankowe i chęci do pracy. W tym artykule dowiesz się, jakie są wymagania dla dostawców Wolt, jak wygląda proces rekrutacji i co

Czytaj więcej »
dostawca jedzenia

Praca jako dostawca jedzenia – co warto wiedzieć?

Praca jako dostawca jedzenia staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia, szczególnie wśród młodych ludzi. Elastyczne godziny pracy, możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i brak konieczności posiadania specjalistycznych kwalifikacji to tylko niektóre z zalet tego zajęcia. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy

Czytaj więcej »

Praca Uber Warszawa - własne zasady pracy

Praca Uber Warszawa

Aby stać się kierowcą Ubera, musisz spełniać określone wymagania. Warunkiem koniecznym jest wiek – musisz mieć co najmniej 21 lat i aktualne prawo jazdy. Kolejnym kryterium jakie należy spełnić to dostęp do auta, które musi spełniać wymogi zgodne z polityką Ubera – odpowiedni stan techniczny oraz wiek samochodu. Należy również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Ubera i odbyć proces weryfikacji. Po pozytywnym zakończeniu całego etapu kwalifikacji możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Warszawie.

Wybierając pracę jako kierowca Ubera w Warszawie stawiasz na dobre zarobki i elastyczność pracy. Wystarczy tylko Twoja dobra organizacja pracy, zaangażowanie i troska o dobre relacje z klientami – a sukces jako kierowca Ubera masz gwarantowany. Dzięki pracy jako Uber w Warszawie zyskujesz nowe możliwości, zwiększasz zarobki, doskonalisz się i rozwijasz. Za pośrednictwem Natviol działasz według własnego harmonogramu, korzystasz z własnego auta lub wynajmujesz od flotowego partnera. Możesz skorzystać również z usługi UberEATS, który zajmuje się dostawą jedzenia, zyskać bonusy za polecanie nowych kierowców lub premie za wykonanie określonej liczby przejazdów w określonym czasie.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz ile zarabiasz. A możesz zarabiać jeszcze więcej, jeśli zdecydujesz się na więcej godzin pracy. Dodatkowo śledź popularne miejsca, nieopodal centrów biznesowych, lotnisk, centrów handlowych i innych popularnych miejsc. Korzystaj z funkcji “surge pricing”, która daje możliwość zwiększenie stawek w czasie dużego popytu. Jednym słowem maksymalizuj swój czas i zwiększaj swoje zarobki!

 

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z