Praca Uber Warszawa

Pracuj jako kierowca Uber w Warszawie. Dołącz do grona kierowców Ubera dzięki Natviol i zarabiaj kiedy chcesz!

Zostań kierowcą Uber w Warszawie!

Dzięki Natviol możesz zostać kierowcą Ubera. Zapewniamy pomoc na każdym etapie pracy. Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym partnerem flotowym i rozliczeniowym. Ty zarabiasz pieniądze a my zajmujemy się formalnościami!

Bez działalności gospodarczej

Nie ma obowiązku posiadania działalności gospodarczej, my z powodzeniem zadbamy o Twoją księgowość.

Elastyczny czas pracy

Sam planuj swoją pracę i decyduj o godzinach pracy. Bez szefa i sztywnych zasad.

Wsparcie i kontakt

Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy wiele kanałów komunikacji, dzięki czemu kontakt z nami jest bardzo łatwy.

Wyślij zgłoszenie

Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Rozliczamy przychody z Uber i innych aplikacji w oparciu o umowę zlecenie oraz umowy B2B. Ty decydujesz o terminie wypłaty.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Udzielamy pomocy w sprawie legalizacji pobytu i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Zajmujemy się wynajmem aut i sprzętów które odpowiadają wymogom Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Prowadzimy serwisowanie samochodów, w tym bieżący serwis techniczny aut. Zajmujemy się naprawami blacharskimi czy mechanicznymi.

Uber Warszawa - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych zasadach

Sam sobie jesteś szefem. Do aplikacji logujesz się kiedy masz czas. Jeździsz w wolnym czasie.

Co tydzień wypłata na Twoim koncie

Zapewniamy cotygodniowe rozliczenia. Dzięki pracy z Uberem masz dodatkowy, cotygodniowy przychód. Nasi klienci cieszą się zarobkami rzędu kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych tygodniowo. Są przypadki kiedy klient zarabia nawet 10 000 zł miesięcznie!

Możliwość poznania ludzi i Warszawy

Aplikacja Uber daje możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, poznawania nowych ludzi a przy tym pracy w dużym, atrakcyjnym i ciekawym mieście.

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

Jeśli polecisz nas innym kurierom lub kierowcom – dostajesz w bonusie darmowe rozliczenie. Osoba która posłużyła się Twoją rekomendacją, ma możliwość rozliczyć się za połowę ceny. 

Warto przeczytać

Ile zarabia kierowca Bolt?

Bolt to jedna z najpopularniejszych platform transportu osobowego na świecie. Działa w wielu krajach i oferuje zarówno usługi taksówkowe, jak i przewóz osób prywatnych. Wprowadzenie Bolt na rynek transportu spowodowało prawdziwą rewolucję, umożliwiając kierowcom zarabianie na własnych warunkach. W tym

Czytaj więcej »

Uber – co jest jest i jak działa?

Uber to firma, która od momentu swojego powstania w 2009 roku zrewolucjonizowała branżę transportową. W ciągu niespełna dekady stała się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw na świecie. W tym wpisie przyjrzymy się historii i rozwojowi Ubera, zrozumiemy, czym

Czytaj więcej »

Praca Uber Warszawa - własne zasady pracy

Praca Uber Warszawa

Aby stać się kierowcą Ubera, musisz spełniać określone wymagania. Warunkiem koniecznym jest wiek – musisz mieć co najmniej 21 lat i aktualne prawo jazdy. Kolejnym kryterium jakie należy spełnić to dostęp do auta, które musi spełniać wymogi zgodne z polityką Ubera – odpowiedni stan techniczny oraz wiek samochodu. Należy również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Ubera i odbyć proces weryfikacji. Po pozytywnym zakończeniu całego etapu kwalifikacji możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Warszawie.

Wybierając pracę jako kierowca Ubera w Warszawie stawiasz na dobre zarobki i elastyczność pracy. Wystarczy tylko Twoja dobra organizacja pracy, zaangażowanie i troska o dobre relacje z klientami – a sukces jako kierowca Ubera masz gwarantowany. Dzięki pracy jako Uber w Warszawie zyskujesz nowe możliwości, zwiększasz zarobki, doskonalisz się i rozwijasz. Za pośrednictwem Natviol działasz według własnego harmonogramu, korzystasz z własnego auta lub wynajmujesz od flotowego partnera. Możesz skorzystać również z usługi UberEATS, który zajmuje się dostawą jedzenia, zyskać bonusy za polecanie nowych kierowców lub premie za wykonanie określonej liczby przejazdów w określonym czasie.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz ile zarabiasz. A możesz zarabiać jeszcze więcej, jeśli zdecydujesz się na więcej godzin pracy. Dodatkowo śledź popularne miejsca, nieopodal centrów biznesowych, lotnisk, centrów handlowych i innych popularnych miejsc. Korzystaj z funkcji “surge pricing”, która daje możliwość zwiększenie stawek w czasie dużego popytu. Jednym słowem maksymalizuj swój czas i zwiększaj swoje zarobki!

 

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z