Praca Uber Wrocław

Zostań kierowcą Ubera we Wrocławiu. Zasil grono kierowców Ubera dzięki Natviol i decyduj sam kiedy chcesz zarabiać!

Zostań kierowcą Ubera we Wrocławiu!

Firma Natviol daje Ci możliwość zostania kierowcą Ubera. U nas możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie pracy. Pomagamy, rozliczamy i dbamy o Twoje interesy. Ty decydujesz kiedy chcesz zarabiać.

Bez działalności gospodarczej

Nie ma wymogu posiadania firmy, skutecznie zajmiemy się Twoją księgowością.

Elastyczny czas pracy

Zaplanuj swoją pracę samodzielnie i zdecyduj o godzinach pracy. Brak szefa i sztywnych zasad.

Wsparcie i kontakt

Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy wiele kanałów komunikacji, dzięki czemu łatwo się z nami skontaktować.

Wyślij zgłoszenie

Warunki jakie należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Przychód z Ubera i innych aplikacji obliczamy na podstawie umowy-zlecenia oraz umów B2B. Termin płatności pozostawiamy w Twojej gestii.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Oferujemy wsparcie w procesie legalizacji pobytu i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Zajmujemy się wynajmem samochodów i sprzętu, który spełnia wymagania Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Oferujemy usługi serwisowe samochodów, w tym ciągłą obsługę techniczną pojazdów. Zajmujemy się naprawami blacharskimi lub mechanicznymi.

Uber Wrocław - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych zasadach

Jesteś swoim własnym szefem. Logujesz się do aplikacji, gdy masz czas. Jeździsz kiedy chcesz.

Co tydzień wypłata na Twoim koncie

Zapewniamy tygodniowe rozliczenia. Współpracując z Uberem, zyskujesz dodatkowy dochód co tydzień. Nasi klienci osiągają zarobki w wysokości kilkuset lub nawet kilku tysięcy złotych na tydzień. We Wrocławiu nie jest rzadkością zarobić ponad 10 000 PLN w miesiąc.

Możliwość poznania ludzi i Wrocławia

Aplikacja Uber umożliwia Ci zarabianie dobrych pieniędzy, poznawanie nowych osób i jednocześnie pracę w pprzepięknym Wrocławiu!

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

W sytuacji gdy polecisz nas innym kurierom lub kierowcom, otrzymasz darmowe rozliczenie jako bonus. Osoba, która skorzysta z Twojej rekomendacji ma możliwość rozliczenia za połowę ceny.

Warto przeczytać

Jak zostać kurierem Wolt?

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej ani inwestować we własny sprzęt. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, smartfon, konto bankowe i chęci do pracy. W tym artykule dowiesz się, jakie są wymagania dla dostawców Wolt, jak wygląda proces rekrutacji i co

Czytaj więcej »
dostawca jedzenia

Praca jako dostawca jedzenia – co warto wiedzieć?

Praca jako dostawca jedzenia staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia, szczególnie wśród młodych ludzi. Elastyczne godziny pracy, możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i brak konieczności posiadania specjalistycznych kwalifikacji to tylko niektóre z zalet tego zajęcia. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy

Czytaj więcej »

Praca Uber Wrocław - optymalizuj swoje zarobki

Praca Uber Wrocław

Aby zostać kierowcą Ubera, musisz spełnić pewne wymagania. Podstawowym warunkiem jest wiek – musisz mieć co najmniej 21 lat i posiadać aktualne prawo jazdy. Kolejnym kryterium, które musisz spełnić, to dostęp do samochodu, który musi spełniać wymagania określone przez Ubera – odpowiednie techniczne stan oraz wiek pojazdu. Musisz również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Ubera i przejść proces weryfikacji. Po pomyślnym ukończeniu całego etapu kwalifikacyjnego możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera we Wrocławiu.

Decydując się na pracę jako kierowca Ubera we Wrocławiu, stawiasz na dobre zarobki i elastyczność pracy. Wszystko czego potrzebujesz to dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz dbanie o dobre relacje z klientami – a twój sukces jako kierowcy Ubera jest gwarantowany. Pracując jako kierowca Ubera we Wrocławiu zyskujesz nowe możliwości, zwiększasz swoje zarobki oraz rozwijasz się zawodowo. Działając przez Natviol masz możliwość ustalania własnego harmonogramu pracy korzystając ze swojego samochodu lub wynajmując od partnera flotowego. Możesz również skorzystać z usługi UberEATS zajmującej się dostarczeniem jedzenia oraz otrzymywać premie polecające za przyciąganie nowych kierowców lub bonusy za ukończoną liczbę przejazdów w określonym czasie.

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z