Praca Uber Płock

Pracuj jako kierowca Ubera w Warszawie. Dołącz do grona kierowców Ubera dzięki Natviol i zarabiaj kiedy chcesz!

Zostań kierowcą Uber w Płocku!

Współpraca z Natviol daje Ci możliwość zostania kierowcą Ubera. Oferujemy pomoc na każdym etapie pracy. Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym partnerem floty i rozliczeń. Ty zarabiasz pieniądze, a my zajmujemy się formalnościami!

Bez działalności gospodarczej

Nie ma obowiązku posiadania własnej firmy, zajmiemy się skutecznie prowadzeniem twojej księgowości.

Elastyczny czas pracy

Zadbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy wiele kanałów komunikacji, dzięki czemu kontakt z nami należy do łatwych.

Wsparcie i kontakt

Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy wiele kanałów komunikacji, dzięki czemu kontakt z nami jest bardzo łatwy.

Wyślij zgłoszenie

Jakie warunki należy spełnić?

Ukończone 21 lat
Prawo jazdy (minimum rok)

Zarejestruj się jako kierowca Uber!

Zaświadczenie o niekaralności
Ubezpiecznie OC taxi

Użyj kodu “NATVIOL150” w Cachet i uzyskaj 150 PLN zniżki na ubezpieczenie

Badania lekarskie i psychotechniczne
Auto spełniające wymagania

Sprawdź wszytkie wymagania jakie musisz spełnić oraz auto. 

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jak wspieramy Cię w pracy dla Ubera?

natviol-uber-1

Rozliczenia z Uber i innymi aplikacjami

Przychody z Ubera oraz innych aplikacji są uwzględniane w naszych rozliczeniach na podstawie umowy zlecenie oraz umów B2B. Ty decydujesz o czasie dokonania płatności.
natviol-legalizacja
Legalizacja pracy
Służymy pomocą w sprawie legalizacji pobytu i pracy w Polsce.
wynajem
Wynajem samochodów
Jesteśmy zaangażowani w wynajem samochodów i sprzętu spełniającego wymagania Ubera.
natviol-obsluga-floty-kafelek
Serwis aut
Oferujemy usługi serwisowe dla samochodów, w tym ciągłą obsługę techniczną. Zajmujemy się naprawami blacharsko-lakierniczymi oraz mechanicznymi.

Uber Płock - dlaczego warto pracować z nami?

Praca na własnych zasadach

Sam wyznaczasz czas swojej pracy, logując się do aplikacji w dogodnym momencie. Jeździsz kiedy chcesz.

Co tydzień wypłata na Twoim koncie

Oferujemy tygodniowe rozliczenia. Współpracując z Uberem, masz dodatkowy dochód co tydzień. Nasi klienci osiągają zarobki sięgające nawet kilkuset lub nawet kilku tysięcy złotych na tydzień. Zdarzają się przypadki, gdy klient zarabia nawet 10 000 złotych miesięcznie!

Możliwość poznania ludzi i Płocka

Aplikacja Uber daje możliwość zarabiania dobrych pieniędzy, poznawania nowych ludzi a przy tym pracy w dużym, atrakcyjnym i ciekawym mieście.

Czas Start - jak zacząć pracę z platformą Uber?

Zarejestruj się w panelu Natviol.

Zarejestruj się na naszej platformie i podpisz umowy z nami.

1
Zgłoś chęć licencjonowania.

Wypełnij formularz licencjonowania dostępny w MENU strony. Dzięki niemu wiemy, że chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie najkorzystniejszy dla Ciebie sposób przejścia całego procesu.

2
Załóż konto na stronie Uber.

Załóż swoje konto Kierowcy pobierając aplikację Uber Driver / Uber Kierowca lub skorzystaj z poniższego linku. Po wykonaniu rejestracji dodaj wszystkie niezbędne dokumenty w aplikacji i wyślij nam na chacie lub mailowo prośbę o podpięcie Twojego konta pod dane miasto. W wiadomości uwzględnij swój adres mailowy i miasto, w którym będziesz wykonywał przejazdy.

3
Skompletuj niezbędne dokumenty.

Wykonaj badania lekarskie oraz badania psychotechniczne na Kierowcę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie, daj nam znać. Wspólnie znajdziemy najlepszą przychodnię lekarską w Twoim mieście lub polecimy skorzystanie ze współpracującej z nami przychodni online. Pobierz z Sądu lub systemu E-KRK swoje zaświadczenie o niekaralności.

4
Przekaż nam komplet swoich dokumentów i ukończ proces licencjonowania.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów udaj się do jednego z naszych biur stacjonarnych i przekaż naszym specjalistom swoje dokumenty. Resztą zajmiemy się my, a Ty otrzymasz od nas gotowy dokument uprawniający Cię do wykonywania pracy taksówkarza. Jeżeli przechodzisz proces licencjonowania w mieście, w którym nie posiadamy biura stacjonarnego, to otrzymasz od nas pełnomocnictwo, które uprawniać Cię będzie do tego, aby w naszym imieniu złożyć wniosek o wypis na Twój samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

5
Gotowe!

Od teraz zarabiasz z Uber i Natviol! Pamiętaj, że gdy rozpoczynasz pracę i logujesz się do aplikacji Twój pojazd musi być oznakowany jako taksówka, zgodnie z uchwałą rady miasta odpowiednią dla Twojego miasta.

6

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ, materiałami dodatkowymi lub do kontaktu z naszą infolinią.

Poleć pracę z Uberem i zyskaj pieniądze!

Możesz zyskać polecając nas innym kurierom lub kierowcom i otrzymać jako bonus darmowe rozliczenie. Osoba, która skorzysta z twojego polecenia, może rozliczyć się za połowę ceny.

Warto przeczytać

Jak zostać kurierem Wolt?

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej ani inwestować we własny sprzęt. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, smartfon, konto bankowe i chęci do pracy. W tym artykule dowiesz się, jakie są wymagania dla dostawców Wolt, jak wygląda proces rekrutacji i co

Czytaj więcej »
dostawca jedzenia

Praca jako dostawca jedzenia – co warto wiedzieć?

Praca jako dostawca jedzenia staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia, szczególnie wśród młodych ludzi. Elastyczne godziny pracy, możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i brak konieczności posiadania specjalistycznych kwalifikacji to tylko niektóre z zalet tego zajęcia. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy

Czytaj więcej »

Praca Uber Płock - własne zasady pracy

Praca Uber Płock

Aby zostać kierowcą Ubera, musisz spełnić określone wymagania. Wymogiem jest wiek – musisz mieć co najmniej 21 lat i posiadać aktualne prawo jazdy. Kolejnym kryterium, które musisz spełnić, jest dostęp do samochodu zgodnego z polityką Ubera – odpowiedniego stanu technicznego oraz wieku auta. Musisz również zarejestrować się jako kierowca w aplikacji Ubera i przejść proces weryfikacji. Po pomyślnym ukończeniu całego etapu kwalifikacyjnego możesz rozpocząć pracę jako kierowca Ubera w Płocku.

Wybierając pracę jako kierowca Ubera w Płocku, stawiasz na dobry zarobek i elastyczność pracy. Wszystko czego potrzebujesz to dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz troska o dobre relacje z klientami – a sukces jako kierowca Ubera jest gwarantowany. Pracując jako kierowca Ubera w Płocku, zdobywasz nowe możliwości, podnosząc swoje zarobki oraz rozwijając się zawodowo. Dzięki Natviol działasz według własnego harmonogramu korzystając ze swojego własnego samochodu lub wynajmując go od partnerów floty. Otrzymasz też bonusy za polecanie nowych kierowców lub nagrody za wykonanie konkretnej liczby kursów przez określony czas.

Sprawdź, w jakim mieście możesz zostać Kierowcą Uber!

Współpracujemy również z